Bardzo wartościowy sparing pod względem fizycznym, motorycznym i mentalnym rozegrali zawodnicy rocznika 2007, którzy w niedzielę zmierzyli się z Gavią Choszczno.

Mocna fizycznie drużyna gości wysoko zawiesiła poprzeczkę. Początek meczu należał do gości, którzy zdobyli prowadzenie po golu z rzutu rożnego. Po straconej bramce to my przejęliśmy inicjatywę, kontrolowaliśmy grę i stwarzaliśmy dużo sytuacji podbramkowych. Wyrównanie nastąpiło po składnej akcji całej drużyny - strzelcem bramki Eryk Frąckowiak (asysta Kacper Sroczyński). Goście ograniczali się do gry z kontry i właśnie po ataku szybkim straciliśmy bramkę na 1:2.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Kilka razy obiliśmy słupek i poprzeczkę, nim wreszcie strzeliliśmy gola na 2:2. Strzelcem i asystującym ten sam duet, co poprzednio. W dalszej fazie meczu gra się zaostrzyła, a emocje zaczęły nieco uderzać do głów. Na dziesięć minut przed końcem wyprowadziliśmy kontratak i zdobyliśmy zwycięską bramkę - podanie Grzegorza Wojciechowskiego wykorzystał Jan Czyżewski strzela.

Cieszy konsekwentna gra, duża liczba stworzonych sytuacji podbramkowych i odwrócenie niekorzystnego wyniku. Brawo drużyna.