W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przygotowania Juniorów Młodszych do rundy wiosennej ruszyły pełną parą.

Po tygodniowej przerwie w pierwszym tygodniu ferii zawodnicy roczników 2003 i 2004 drugą ich część pracowali bardzo mocno podczas treningów na boisku MOS, orliku na os. Piastowskim oraz w siłowni. Nie zabrakło też meczów sparingowych.

Każdy dzień rozpoczynaliśmy zajęciami na dużym boisku, gdzie doskonaliliśmy elementy taktyczne związane z organizacją gry w atakowaniu i bronieniu oraz kontynuowaliśmy pracę nad poprawą zdolności wytrzymałościowych. Codziennie mieliśmy także zajęcia popołudniowe - spotykaliśmy się albo na orliku albo w siłowni.

W weekend, korzystając ze sprzyjającej aury, rozegraliśmy turniej wewnętrzny na orliku, a także zmierzyliśmy się z Lubońskim Klubem Sportowym (2003) i Polonią Środa Wielkopolska (2004). Pierwszy mecz zakończył się remisem 3:3 - gole dla Koziołka strzelili Mikołaj Baraniak i Mikołaj Sobczak (2), natomiast w drugim wygraliśmy 4:2 - bramki zdobyli Oliwier Szuchnik, Jakub Kieliszewski, Dawid Czajka i Aleksander Bentkowski.

Także kolejny tydzień po feriach był bardzo intensywny. Poza trzema treningami na boisku, mieliśmy zajęcia biegowe na Malcie, trening na cykloergometrach w klubie CityZen oraz kolejny sparing, w którym po niezłym meczu w naszym wykonaniu ulegliśmy Unii Swarzędz 1:3 (gol Tomasza Depy).

Jeszcze w lutym rozegramy kolejne mecze kontrolne, z AP Reissa Poznań i Przemysławem Poznań, a w najbliższy piątek wybierzemy się na trzydniowy turniej do Łodzi.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen