W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Podczas drugiego tygodnia ferii zimowych zespół rocznika 2006 brał udział w obozie dochodzeniowym.

Przygotowania rozpoczęliśmy już w niedzielę, kiedy to rozegraliśmy spotkanie kontrolne z Sucharami Suchy Las. Mecz początkowo odbywał się pod dyktando przeciwników, później jednak nasz zespół również zaczął dochodzić do głosu i gra się wyrównała. Ostatecznie to nasi rywale wygrali 5:4. W spotkaniu było widać rozprężenie wynikające z wolnego czasu, które zawodnicy mieli podczas tygodnia poprzedzającego mecz.

Od poniedziałku do piątku spotykaliśmy się o 12:30 na poznańskiej Śródce, aby odbyć jednostkę treningową. Zajęcia skupione były przede wszystkim na kształtowaniu wytrzymałości. Dużo pracy poświęciliśmy również na doskonalenie umiejętności indywidualnych. Środki treningowe oparte były przede wszystkim na pracy z piłką, było sporo małych gier, w których pracowaliśmy nad działaniami grupowymi w atakowaniu i bronieniu. Zawodnicy sumiennie pracowali podczas treningów. Nie obyło się niestety bez kilku nieobecności spowodowanych chorobami czy wyjazdami urlopowymi.

Oprócz jednostek treningowych mieliśmy również dwa wyjścia integracyjne. Pierwsze na Laser Tag, gdzie nasi zawodnicy mieli okazję wykazać się sprytem i zmysłem taktycznym. W czwartek natomiast udaliśmy się do kina Helios na seans filmu "Doktor Dolittle". Oba wyjścia należy uznać za udane.

Obóz dochodzeniowy mieliśmy zakończyć sobotnim meczem kontrolnym, jednak przeciwnicy odwołali przyjazd i niestety nie udało nam się znaleźć nikogo na zastępstwo. Postanowiliśmy jednak nie odpuścić i w sobotę rozegraliśmy 40 minut gry wewnętrznej i 40 minut gry kontrolnej przeciwko rocznikowi 2007. Chłopcy dzięki temu zachowali rytm meczowy i udanie zakończyli obóz przygotowawczy.

Teraz czeka nas sporo pracy, żeby na pierwsze spotkanie ligowe być przygotowanym w 100 procentach. Przed nami wiosna pełna sportowych wyzwań i chcemy ją rozegrać jak najlepiej.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen