W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W minioną sobotę zespół rocznika 2011 wybrał się na turniej do Leszna. Zawody były rozgrywane na krytym boisku ze sztuczną murawą.

Rozgrywki zaczęliśmy od dwóch wysokich zwycięstw. Najpierw pokonaliśmy KA4Respect Krobia 10:3, a następnie wygraliśmy 9:2 z Wartą Śrem. W kolejnych spotkaniach rywale byli bardzo wymagający. Mecz z FA Leszno II był bardzo wyrównany. Akcje toczyły się w dobrym tempie i szybko przenosiły się z jednej bramki pod drugą. Ostatecznie to jednak gospodarze nieznacznie wygrali 2:1. Ostatni pojedynek stoczyliśmy z FA Leszno I. Był to najsilniejszy rywal w turnieju. Nasz zespół jednak nie złożył broni i starał się dotrzymać kroku gospodarzom. Ostatesznie mecz zakończył się wygraną rywali 7:3.

Ostatecznie zajęliśmy dobre, trzecie miejsce w turnieju, choć pewien niedosyt pozostał. Wyjazd był bardzo dobrą okazją do integracji. Po turnieju wspólnie udaliśmy się do kina w Lesznie na seans filmu "Doktor Dolittle". Wszyscy nasi zawodnicy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni do domów.

Turneije zespołów roczników 2010 i 2011 w Lesznie - galeria zdjęćJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen