W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Bardzo udany wyjazd do Leszna ma za sobą zespół rocznika 2010 KS Koziołek Poznań. Na zaproszenie klubu Football Academy pojechaliśmy na turniej piłkarski orlika młodszego.

W imprezie zagrały dwie nasze drużyny. Rano na boisko wybiegł zespół żaka starszego, prowadzony przez trenera Marcina Kotowskiego. W związku z tym, zespół rocznika 2010 wybrał się do kina. Seans był bardzo udany. Takie spotkania integracyjne zawsze wpływają pozytywnie na ducha drużyny.

Po południu wybiegliśmy na boisko. Zaczęliśmy od wysokiej wygranej z Kotwicą Kórnik. Nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Nie tylko dobrze się broniliśmy, ale także byliśmy bardzo skuteczni. Kolejne dwa mecze rozegraliśmy z gospodarzami. Oba spotkania były niezwykle zacięte i zakończyły się remisami. Szczególnie to drugie spotkanie przyniosło sporo emocji. Prowadziliśmy już 4:0, ale przeciwnik odrobił straty i wyszedł na prowadzenie 6:5. Na szczęście piękną bramkę z połowy boiska, na sekundy przed końcem spotkania, zdobył Wiktor Kwiatkowski. Ostatni mecz i ewentualna wygrana dałyby nam pierwsze miejsce w imprezie. Niestety, zagraliśmy dużo słabiej i przegraliśmy z Unią Swarzędz.

Drużynie należą się duże brawa. Nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Pochwalić trzeba też zaangażowanie młodych piłkarzy. W imprezie zagrało jedenastu zawodników rocznika 2010. Dwóch zawodników trenujących na co dzień w zespole orlika młodszego, Jędrzej Siemek i Antoni Szajek, zagrało z żakiem starszym.

Gole dla naszego zespołu strzelali:

Gabriel Kanikowski - 6,
Mateusz Sobczak - 4,
Wojciech Paszkowski - 2,
Stanisław Ulatowski - 2,
Wiktor Kwiatkowski - 2,
Szymon Krzyżaniak - 2,
Mikołaj Byczyński - 2,
Franciszek Byczyński - 1.

Przed nami jeszcze sporo wyzwań tej zimy. Jeszcze w tym tygodniu zagramy sparing z zespołem UKS Orlik Poznań, a w lutym wybierzemy się do Berlina na turniej halowy. Powodzenia!.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen