W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już w najbliższą sobotę w hali Kórnickiego Centrum Rekreacji i Sportu Oaza odbędą się dwa organizowane przez Klub Sportowy Koziołek Poznań turnieje piłkarskie.

Rywalizacja rozpocznie się od orlika starszego, czyli rocznika 2009. Na parkiet wybiegną drużyny LKS Ślesin, TMS Suchary Suchy Las, KS Avii Kamionki, KS Korony Zakrzewo, Akademii Piłkarskiej Oborniki oraz dwie ekipy KS Koziołek Poznań. Zagramy systemem ligowym, każdy z każdym. To zespoły o dość wysokim potencjale. W związku z tym, emocji brakować z pewnością nie będzie.

Po południu do gry przystąpią zespoły złożone z zawodników urodzonych w roku 2007. W tej imprezie zagra osiem drużyn. Zaprosiliśmy UKS Lidera Swarzędz, UKS Śrem, APR Kościan, Szkołę Futbolu Luboń, GKS Dopiewo oraz Akademię Piłkarską Calcio Wągrowiec. W pierwszej rundzie drużyny zagrają w dwóch grupach. W drugiej rundzie system będzie podobny, ale z podziałem na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich drużyn będzie to fantastyczny dzień. Hala w Kórniku to jeden z ładniejszych tego typu obiektów w regionie. Na wszystkich zawodników czeka sporo gry, medale dla najlepszych, upominki. My tradycyjnie trzymamy kciuki za nasze drużyny!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen