W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Na przełomie listopada i grudnia Trampkarze Starsi wybrali się na turniej do Głuchołazów.

Turniej rozgrywany był na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, a udział w nim brały - poza naszą drużyną - Gwardia Warszawa, Parasol Wrocław i MSMS Milan Łódź - co ciekawe zespół złożony z głównie z zawodników z Ukrainy. System gry był tak ułożony, aby każda drużyna w ciągu 3 dni rozegrała 5 spotkań po 80 minut. Łącznie zatem spędziliśmy na boisku aż 400 minut.

Pierwsze dwa dni rywalizowaliśmy systemem każdy z każdym, notując 2 zwycięstwa (2:0 z Milanem Łódź, 4:1 z Parasolem Wrocław) i porażkę 2:5 z Gwardią Warszawa. Dało nam to 2. miejsce w tabeli. W kolejnej fazie rozegraliśmy półfinały i doszło w nich do niespodzianek. W pierwszym Parasol wygrał z Gwardią, a w drugim nasza ekipa przegrała po rzutach karnych z Milanem (w regulaminowym czasie 1:1). Taki wynik dał nam okazję do rewanżu z zespołem z Warszawy, z którymi jako jedynymi mieliśmy ujemny bilans. Rewanż w pełni nam się jednak udał, bowiem w meczu o brąz wygraliśmy 6:0.

W całym turnieju byliśmy najlepiej punktującym zespołem, strzeliliśmy najwięcej bramek, ale pechowa porażka w półfinale pozwoliła nam zając jedynie 3. miejsce. Na pocieszenie otrzymaliśmy nagrody indywidualne - najlepszym strzelcem okazał się Maks Chomicz (7 zdobytych bramek), a najlepszym bramkarzem uznano Jakuba Kwietnia.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen