W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2009 ma za sobą pierwszy tej zimy turniej halowy. W Czerwonaku odbyła się impreza organizowana przez nasz klub, do udziału w której zaprosiliśmy UKS Śrem, MKS Nielbę Wągrowiec, LKS Baborówko oraz dwa zespoły KS Canarinhos Skórzewo.

Nasza kadra podzielona została na dwa zespoły. Pierwsza rozpoczęła zmagania od remisu z LKS Baborówko. Prawdą jest, że atakowaliśmy przez całe spotkanie, ale gola zdobyliśmy tylko jednego. Przeciwnik raz uderzył do naszej bramki, ale skutecznie i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Drugi zespół zmierzył się z UKS Śrem. Dość szybko straciliśmy dwie bramki. Na szczęście, głównie za sprawą Dennisa Dudka, nie tylko odrobiliśmy straty, ale także wyszliśmy na prowadzenie i mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Nasze drużyny walczyły w kolejnych spotkaniach ze zmiennym szczęściem. Ostatecznie jeden z zespołów zdobył 10 punktów, drugi 4. Sporo emocji przyniósł pojedynek pomiędzy naszymi zespołami. Jedyną bramkę w tym spotkaniu, po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego, obok bezradnego bramkarza, zdobył Emilian Schubert. Graliśmy systemem ligowym, każdy z każdym. Drużyny rozegrały po 6 meczów. Rywalizacji było sporo. Niestety, zbyt często przeciwnicy okazywali się lepsi od nas. Przed nami jeszcze sporo podobnych zmagań tej zimy. Z pewnością nie raz to my będziemy triumfować. Trzymajcie kciuki!

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen