W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Sporo piłkarskich emocji, w wydaniu halowym, czeka w najbliższy weekend nasze zespoły roczników 2014, 2013, 2012, 2010 oraz 2009. Po raz kolejny gościć będziemy w hali Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku.

Pierwsze na parkiet wybiegną zespoły rocznika 2009. W sobotę dwie nasze drużyny oraz UKS Śrem, MKS Nielba Wagrowiec, LKS Baborówko oraz KS Canarinhos Skórzewo, również w dwóch składach, rozegrają turniej piłkarski. Zespoły zagrają systemem ligowym, każdy z każdym. Liczymy na sporo piłkarskich emocji, piękne akcje i grad goli. Impreza zakończy się o godzinie 14:30.

W niedzielę od samego rana bawić się będą najmłodsze zespoły. Na dwóch lub nawet trzech boiskach rywalizować będziemy w formacie 4 na 4. Zagra z nami Champions Rokietnica, PSS Junior Koziegłowy, Błękitni Owińska, Przemysław Poznań, UKS Talent Poznań oraz oczywiście Koziołek Poznań. Na wszystkich uczestników czekają dwie godziny grania i super zabawa!

Tuż przed południem na parkiet wyjdą zespoły rocznika 2012. LKS Wielkopolska Komorniki, Champion Rokietnica, Lotnik 1997 Poznań, Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy, TMS Suchary Suchy Las oraz nasza drużyna rozegrają łączenie 15 meczów w systemie ligowym. Dla naszych zawodników będzie to pierwsza okazja do gry na tak dużym polu. Liczymy, że taka rywalizacja, będzie ciekawym urozmaiceniem.

Na koniec dnia czekają nas sparingi. Najpierw rocznik 2008 zmierzy się z AP Błękitni Owińska oraz UKS Śrem, a następnie rocznik 2010 zagra z tymi pierwszymi. Nasze weekendowe granie zakończy się w niedzielę późnym wieczorem.

Zachęcamy do obserwowania naszego planu zajęć. Trenerzy każdego rocznika pilnują, by zawodnicy, mimo zakończenia rundy jesiennej, się nie nudzili. Już 14 i 15 grudnia swoje zmagania ma zespół 2011. To będzie aktywna zima dla naszych zespołów!

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen