Zwycięstwami z Błękitnymi Owińska i Avią Kamionki jesienne zmagania ligowe zakończyły oba zespoły Młodzików.

AP Błękitni Owińska - KS Koziołek Poznań 2007

Ostatnią kolejkę rundy jesiennej rozegraliśmy w Owińskach.

Mecz miał spokojny przebieg i toczył się pod pełną kontrolą naszego zespołu. Drużyna gospodarzy nie rzadko potrafiła wyjść z własnej połowy, a w grze Koziołka było widać pewność. Prowadzenie dał nam Grzegorz Wojciechowski po składnej akcji całego zespołu. Na 2:0 podwyższył Eryk Frąckowiak po pięknej akcji indywidualnej. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Drugą część meczu zaczęliśmy od straty bramki z rzutu karnego po zagraniu piłki ręką. Był to jedyny groźny strzał na naszą bramkę. Reszta meczu to pełna dominacja Koziołka, a bramki zdobywali Michał Muczek z rzutu wolnego, Eryk Frąckowiak oraz Jan Konieczny.

Rundę jesienną zakończyliśmy na 3. miejscu z bezpieczną przewagą nad resztą stawki i tylko dwoma punktami straty do lidera. Dziękujemy całej drużynie za zaangażowanie i pracę wykonaną w ostatnich miesiącach.

KS Avia Kamionki - KS Koziołek Poznań 2008

Zespół rocznika 2008 swój ostatni mecz w rundzie jesiennej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrał w Kamionkach.

Nasza drużyna była bardzo zmotywowana do gry i od samego początku było widać naszą przewagę, jednak na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać 15 minut - strzelił ją Witold Szeszuła. W pierwszej połowie, niestety straciliśmy też jednego gola i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. Drugą część meczu rozpoczęliśmy bramką zdobyta ponownie przez Witolda Szeszułę. Gospodarzom udało się odrobić stratę, ale już minutę później wykorzystaliśmy okazję i Kajetan Siemek strzelił dla nas trzeciego gola. Tej przewagi nie oddaliśmy już do końca meczu i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Koziołka.

Całej drużyny należą się brawa za walkę na boisku i dobrą skuteczność. Było to nasze ostatnie ligowe spotkanie, przed nami czas przygotowań do rundy wiosennej i rozgrywania sparingów. Dziękujemy za wsparcie i kibicowanie przez wszystkie mecze rundy jesiennej.