W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W listopadzie ostatnie mecze ligowe rozegrały zespoły orlików starszych i młodszych. Poniżej relacje z tych spotkań.Wiara Lecha Robakowo - KS Koziołek Poznań 2009

Zespół rocznika 2009 ma za sobą ostatni, dziesiąty mecz w lidze orlika starszego Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Na boisku rywala zagraliśmy z Wiarą Lecha.

W spotkaniu udział wzięli wszyscy aktualnie trenujący zawodnicy rocznika 2009. Fakt ten pozytywnie wpłynął na zaangażowanie zespołu, który od początku ruszył do ataku. Pierwsza połowa, mimo wielu sytuacji, zakończyła się naszym skromnym zwycięstwem 1:0. Druga część spotkania wyglądała podobnie, co skończyło się kolejnymi dwiema bramkami. Gole dla naszej drużyny strzelali w tym meczu Adam Bartłomiejczak, Gabriel Kanikowski oraz Filip Wieczorek.

Wynik tego spotkania, jak i dziewięciu pozostałych, dał nam zwycięstwo w naszej lidze i awans do grupy mistrzowskiej. Wiosną nie udało nam się dostać do drugiej ligi. Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Powodzenia!KS Victoria Września - KS Koziołek Poznań 2010

Zespół rocznika 2010 rozegrał dziesiąte tej jesieni spotkanie drugiej ligi orlika młodszego Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Na boisku rywala zagraliśmy z Viktorią Września.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane i stało na dobrym poziomie. Niestety, to przeciwnik był zdecydowanie skuteczniejszy i przed przerwą trzy razy skierował piłkę do naszej bramki. Nasz zespół, przed zmianą stron, zdobył, za sprawą Filipa Wieczorka, jednego gola. Druga połowa wyglądała podobnie. Dość powiedzieć, że trzy razy obiliśmy poprzeczkę, a dwa słupki bramki Viktorii Września. Szkoda, że nie potrafiliśmy w tych sytuacjach wykazać się lepsza celnością. Wynik mógłby być inny, a tak przegraliśmy 2:6. Jedyną bramkę w drugiej połowie strzelił dla nas Mateusz Sobczak.

Drużyna, mimo niekorzystnego wyniku, zagrała dobre spotkanie. Jesteśmy na półmetku tego sezonu. Z pewnością nie raz jeszcze to my będziemy górą. Powodzenia!KS Koziołek Poznań 2010 - SKS Unia Swarzędz

Zespół rocznika 2010 rozegrał jedenaste, ostatnie tej jesieni spotkanie drugiej ligi orlika młodszego Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Na własnym boisku zagraliśmy z SKS Unią Swarzędz.

Nasza drużyna od pierwszych minut osiągnęła sporą przewagę, co przełożyło się na zdobyte w pierwszej połowie cztery gole. Na szczęście nasz bramkarz zachował czyste konto, a po zmianie stron dorzuciliśmy kolejną bramkę. To chyba sprawiło, że w naszej grze nastąpiło rozluźnienie. Przeciwnik złapał wiatr w żagle i zdobywał kolejne gole. Niestety, nasza drużyna, mimo kilku znakomitych sytuacji nie zdołała już powiększyć dorobku. Szczęśliwie dla nas spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4. Dwa gole w tym meczu strzelił Gabriel Kanikowski, po jednym Mateusz Sobczak, Filip Wieczorek oraz Mateusz Barłóg.

Całej drużynie należą się brawa. To trzecie zwycięstwo w trudnej dla nas rundzie wiosennej. Przed nami przerwa zimowa. Nie oznacza to oczywiście odpoczynku, a przygotowania do rundy wiosennej. Do rozgrywek wracamy już z końcem marca.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen