W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Za nami kolejna edycja Marathon Ligi Mistrzów Koziołka. Przez osiem weekendów jesieni, w sobotnie poranki, spotykaliśmy się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. W minioną sobotę, po ostatnich meczach, odbyła się uroczysta dekoracja uczestników ligi organizowanej już od 10 lat przez Klub Sportowy Koziołek Poznań.

W lidze organizowanej przez nasz klub udział wzięły 24 zespoły z Poznania i okolic. Zagraliśmy w czterech kategoriach wiekowych roczników 2008, 2009, 2010 i 2011. Odbyło się blisko 300 meczów, padło ponad 1000 bramek! Rywalizacja odbywała się, z wyjątkiem najstarszej grupy, wg unifikacji PZPN.

Choć wyniki w grupach młodzieżowych nie są najważniejsze, warto odnotować zwycięzców naszych rozgrywek. W Marathon Lidze Mistrzów Koziołka rocznika 2008 oraz 2010 najlepszym zespołem okazał się LKS 2007 Lusowo, w 2009 SKS Unia Swarzędz, w 2011 KS Cytadela Poznań. Brawa należą się jednak wszystkim zespołom, które dzielnie walczyły do ostatnich minut rozgrywek.

Organizacja ligi nie byłaby możliwa bez wsparcia firmy Marathon International oraz Miasta Poznań. Każdej wiosny i jesieni staramy się, by uczestnicy mieli możliwie najlepsze warunku do gry w piłkę nożną. Dołożymy starań, by edycja wiosenna była jeszcze bardziej udana! Do zobaczenia!

Marathon Liga Mistrzów Koziołka - galeria zdjęćJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen