W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, odbędzie się Klubowy Piknik organizowany przez KS Koziołek Poznań wspólnie z firmą Marathon International. Na wszystkich naszych zawodników, rodziców, trenerów i kibiców czekać będzie sporo atrakcji oraz miła, rodzinna atmosfera.

Zaczynamy o godzinie 15:00. Na polanie za budynkiem pojawią się małe boiska do gry w piłkę nożną, dla najmłodszych będzie okazja do malowania na folii, poskakania na dmuchanym zamku czy zabawy przy wielkich bańkach mydlanych.

Jedną z głównych atrakcji będzie obecność Marathonowego Food Trucka. Do tej pory udawało się nam zaprosić wszystkich na praktycznie darmowy poczęstunek. W tym roku formuła się zmieni. Utrzymanie food trucka i przygotowanie potraw to bardzo duży koszt, jednak co ważne, zyski ze sprzedaży wesprą naszą działalność. Menu food trucka podamy na klubowym Facebooku jeszcze przed imprezą. Kucharze przygotują wiele przysmaków i sprawią, że nawet najbardziej wybredne podniebienia będą zachwycone!

O godzinie 16.00 rozpoczniemy część oficjalną, podczas której wyróżnimy naszych zawodników. Czekają statuetki za frekwencję, liczbę strzelonych goli, postawę na boisku, jak i poza nim. Jak zwykle trenerzy mają ból głowy, a to dobrze świadczy o zaangażowaniu naszych zawodników w mijającym sezonie.

Warto zarezerwować sobie sobotnie popołudnie, 15 czerwca. Mamy nadzieję na stuprocentową frekwencję i świetną zabawę do późnego wieczora! Zachęcamy też do przyjścia z własnymi kocami i przysmakami. To w końcu piknik!

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen