W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Za nami już trzy wiosenne weekendy z rozgrywkami Marathon Liga Mistrzów Koziołka 2019. Czas na krótkie podsumowanie rywalizacji naszych zespołów.

W stawce drużyn rocznika 2007 podopieczni trenera Marcina toczą zaciętą rywalizację o pierwsze miejsce w tabeli z UKS Lusowo. Nasz zespół wywalczył w dziewięciu dotychczasowych meczach 21 punktów i jest tuż za plecami lidera tabeli z jednopunktową stratą. Obie ekipy mają już dosyć dużą przewagę nad resztą stawki.

W wiosennej edycji słabiej radzi sobie zespół rocznika 2008. Nasz zespół, mimo kilku dobrych i zaciętych spotkań, zajmuje w tej chwili 6. lokatę. Liczymy, że po przerwie świątecznej w decydujących momentach nie zabraknie nam koncentracji i dopisze nieco więcej szczęścia, co powinno przełożyć się także na więcej zdobytych goli i punktów.

Zmagania rocznika 2009 przebiegają natomiast po naszej myśli. Zespół Koziołka systematycznie punktuje od pierwszego meczu i po dziewięciu rozegranych spotkaniach zajmuje pierwsze miejsce, mając 3 punkty przewagi nad Wartą Poznań i osiem nad Unią Swarzędz.

Ciekawie jest także w rywalizacji najmłodszej kategorii, czyli rocznika 2010. Podopieczni trenera Marcina zostali podzieleni na ekipę Czarną i Żółtą. W stawce dwunastu zespołów liderem z 25 punktami jest właśnie Koziołek Czarny. Zespół Żółty znajduje się obecnie na 8. miejscu i z pewnością powalczy jeszcze o wyższe lokaty.

Marathon Liga Mistrzów Koziołka - 30 marca 2019 - galeria zdjęć
Marathon Liga Mistrzów Koziołka - 6 kwietnia 2019 - galeria zdjęć


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen