W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Oba zespoły żaków świetnie rozpoczęły wiosenną rywalizację w turniejach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Turniej WZPN Żaków Starszych - KS Koziołek Poznań 2010

W miniony weekend zawodnicy rocznika 2010 rozegrali pierwszy w rundzie wiosennej turniej w ramach rozgrywek WZPN. Nasz zespół spisał się znakomicie.

Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z gospodarzem turnieju, Orkanem Konarzewo. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszego zespołu 3:0. Kolejnym przeciwnikiem było Lipno Stęszew. Gra w tym spotkaniu była dość wyrównana, jednak to my okazaliśmy się lepsi o jedną bramkę wygrywając 1:0. Ostatni mecz turnieju rozegraliśmy z NKS Niepruszewo. Przez większą cześć gry dominowaliśmy na boisku. Udało nam się jednak tylko raz trafić do bramki przeciwnika.

Zakończyliśmy turniej z trzema zwycięstwami, nie tracąc żadnej bramki. Należy również dodać, że rywalizowaliśmy na naturalnej murawie, do której nie jesteśmy przyzwyczajeni. Był to jeden z czynników, który miał duży wpływ na skuteczność pod bramką rywali. Brawa dla zespołu! Oby tak dalej!Turniej WZPN Żaków Młodszych - KS Koziołek Poznań 2011 - galeria zdjęć

Zespół rocznika 2011 ma za sobą pierwszy ligowy turniej rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W minioną niedzielę spotkaliśmy się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.

W turniejach wiosennych naszej grupy udział biorą drużyny TMS Suchary Suchy Las, LPFA SP72 oraz LPFA Oborniki. W takiej też kolejności mierzyliśmy się z naszymi przeciwnikami. Pierwsze spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 4:1, w drugim nieznacznie ulegliśmy po bramce w końcowych minutach 1:2, a w trzecim meczu ponownie wygraliśmy, tym razem 3:2, i łącznie tego dnia zdobyliśmy 6 punktów. Brawa należą się całej drużynie, która dzielnie walczyła w każdym meczu. Przed nami jeszcze trzy takie turnieje. Z pewnością nie zabraknie pięknych bramek i efektownych zwycięstw!

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen