W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Wszystkich zawodników, ich rodziców oraz kibiców KS Koziołek Poznań zapraszamy na Wielkie Otwarcie Rundy Wiosennej. To będzie doskonała okazja do spotkania w klubowym gronie. Obecność obowiązkowa!

W związku z tym, że nasz klub obchodzi w tym roku dziesiątą rocznicę powstania, na naszych gości czekać będzie wielki, dwudziestokilogramowy tort z logo KS Koziołek Poznań oraz Marathon International! Tę słodką niespodziankę przygotowuje dla nas Cukiernia Weber. My już nie możemy się doczekać, by skosztować kawałka tortu! Podczas naszej imprezy zakupić będzie można, zaprojektowane specjalnie na tę okazję, jubileuszowe szale klubowe, których przygotowaliśmy w tym roku 150 sztuk. Mamy nadzieję, że będzie to idealna pamiątka na klubowe urodziny.

Po krótkiej uroczystości, o godzinie 10.30, na boisko wybiegną zespoły KS Koziołek Poznań oraz SKS Unii Swarzędz. Liczymy, że oba zespoły dostarczą nam sporo emocji. Jesienią wygrał zespół ze Swarzędza. Mamy nadzieję na udany rewanż.

Przy okazji Wielkiego Otwarcia Rundy Wiosennej każdy z zawodników będzie mógł podejść do klubowego fotografa, tak by umożliwić nam uzupełnienie galerii w zakładkach poszczególnych zespołów.

Spotykamy się 31 marca, o godzinie 10.00, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Jak zwykle wkładamy sporo wysiłku, by nasza impreza była udana i atrakcyjna dla gości. Do pełni szczęści potrzebujemy wysokiej frekwencji oraz sprzyjającej aury! Do zobaczenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen