W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Dziś przed południem 32 zawodników zespołów roczników 2008 oraz 2009 KS Koziołek Poznań wyjechało do Czech, by wziąć udział w sobotnim turnieju organizowanym przez klub Banik Ostrawa. To będzie weekend pełen piłkarskich emocji!

Do Ostrawy dotrzemy o godzinie 16.00. Jeszcze w piątek planujemy wspólny trening obu zespołów. Następnego dnia czeka nas turniej halowy. Udział weźmie po 8 drużyn w obu kategoriach wiekowych. Zagramy systemem ligowym, każdy z każdym. W związku z tym, że jędze aż 32 zawodników, każdy zespół będzie mógł zagrać dwoma składami. 7 meczów po 14 minut to spora dawka futbolu, po której mamy nadzieję na relaks na pływalni.

Tuż po niedzielnym śniadaniu planujemy powrót do Polski, z postojem w Knurowie, gdzie zagramy sparing z tamtejszą Akademią Piłkarską. Tym razem rywalizować będziemy na otwartym boisku. Po zmaganiach z AP Knurów i posiłku udamy się do Poznania.

Mamy nadzieję, że będzie to kolejna niezapomniana przygoda dla naszych zawodników. Liczymy też na dłuższą współpracę z Banikiem Ostrawa, którego zespół żaka starszego zobaczymy już podczas tegorocznej edycji Marathon Cup 2019!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen