W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Od 7 do 10 marca zespół rocznika 2004 rywalizował w Międzynarodowym Turnieju we Włocławku. W imprezie Lider Kar-Pol Cup 2019 wzięło udział 18 zespołów.

Na tle wymagających drużyn podopieczni trenera Pawła poradzili sobie bardzo dobrze, zajmując ostatecznie 8. miejsce. Każde z naszych spotkań, zarówno w grupie, jak i fazie finałowej, było dobrym sprawdzianem naszej aktualnej dyspozycji. We wszystkich meczach pod względem organizacji gry w bronieniu i atakowaniu wyglądaliśmy bardzo solidnie, stwarzając sobie sporo okazji strzeleckich.

Do awansu do półfinałów zabrakło nam naprawdę niewiele. Zdecydował o tym chyba najbardziej emocjonujący mecz turnieju, z Lokomotiwem Kijów - mimo naszego prowadzenia 1:0, a chwilę później rzutu karnego, to przeciwnicy wywalczyli 3 punkty, najpierw doprowadzając do remisu 1:1, a w ostatniej minucie zdobywając zwycięskiego gola po naszej bramce samobójczej. By walczyć o najwyższe cele z pewnością musimy poprawić skuteczność - w kilku spotkaniach mimo świetnych szans strzeleckich nie udało nam się wygrać. Jednak za olbrzymie zaangażowanie i pracę wykonaną na boisku zawodnikom należą się słowa pochwały.

Poniżej wszystkie mecze rozegrane w ramach turnieju głównego:

KS Koziołek Poznań - SMS Łódź 1:3 (O. Szuchnik)
KS Koziołek Poznań - Elana Toruń 0:0
KS Koziołek Poznań - MOSP Białystok 1:1 (O. Szuchnik)
KS Koziołek Poznań - Górnik Kłodawa 11:0 (O. Szuchnik 2, J. Rydlewski, M. Muszyński, J. Jernaś 2, Ł. Witkowski, M. Prange, A. Bentkowski, J. Kieliszewski, K. Pawlak)
KS Koziołek Poznań - Lokomotiv Kijów 1:2 (M. Stachowski)
KS Koziołek Poznań - Lider Włocławek 2:1 (M. Muszyński, M. Burdelski)
KS Koziołek Poznań - Lechia Tomaszów 2:0 (O. Szuchnik, sam.)
KS Koziołek Poznań - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (D. Czajka)

Lider Kar-Pol Cup 2019 (fot. M. Bentkowski) - galeria zdjęć


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen