W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony weekend zawodnicy rocznika 2006 rozegrali turniej organizowany przez nasz klub. Na potrzeby rozgrywek zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły, żółty i czarny. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych turniej odbywał się bez zakłóceń.

Zespół żółty rozgrywki rozpoczął od bezbramkowego remisu z drużyną Krajna Wyrzysk, choć nasz zespół zdecydowanie przeważał, to nie grzeszył skutecznością pod bramką przeciwnika. W kolejnych spotkaniach graliśmy ze zmiennym szczęściem. Były zwycięstwa z zespołami, które na co dzień rywalizują w I lidze, 2:0 z Poznańską 13 oraz 3:1 z Canarinhos Skórzewo oraz minimalne porażki, 0:1 z Wartą Poznań oraz Poznaniakiem Poznań i 0:2 z Sucharami Suchy Las. Niestety, pomimo dobrej gry zajęliśmy przedostatnie miejsce w grupie. W meczu o 11 miejsce pokonaliśmy Poznańską 13 1:0.

Zespół czarny zagrał poniżej oczekiwań trenera, choć kilku zawodników w tym zespole pokazało się z dobrej strony. Z pewnością na duży plus jest spora ilość gry, którą mają za sobą zawodnicy tego zespołu oraz zebrane doświadczenie. Ostatecznie zespół czarny zajął 14 miejsce.

Zakończony turniej był dla nas jednym z elementów okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Przyniósł nam on wiele materiału do analizy. Rozgrywki pokazały nam, że wielu naszych zawodników jest w dobrej formie, ale czeka nas sporo pracy nad niektórymi aspektami gry. Turniej wygrał zespół Warty Poznań.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen