W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Niewiele ponad dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia wiosennych rozgrywek ligowych. Nasze zespoły szlifują zatem formę rywalizując z wymagającymi rywalami.

Podopieczni trenera Roberta z rocznika 2008 w niedzielne popołudnie zmierzyli się z AP Reissa Poznań i Unią Swarzędz. Oba mecze były ciekawe i zacięte, więc trener z wielu elementów w grze mógł być zadowolony. Przypominamy, że wiosną zespół orlików starszych powalczy w grupie mistrzowskiej o awans do II ligi.

Zespół rocznika 2009 rozegrał w minionych dniach dwa wartościowe sparingi. W sobotę zmierzył się w Skórzewie z Canarinhos. Początek spotkania był wyrównany, ale później kilka bramek strzelili przeciwnicy. Nasza gra była jednak z każdą minutą lepsza. Na sekundy przed końcem meczu strzeliliśmy gola wyrównującego. Niestety, jeszcze przed końcem meczu zespół ze Skórzewa zdobył zwycięska bramkę. Natomiast we wtorek w Swarzędzu zagraliśmy z Unią. Nasz przeciwnik miał tego dnia do dyspozycji dwa zespoły. W pierwszym meczu udało nam się wysoko wygrać, w drugim to drużyna ze Swarzędza była górą. Postawę w obu spotkaniach należy ocenić pozytywnie, choć lepsze momenty nasi zawodnicy przeplatali słabszą grą.

W niedzielne popołudnie drużyna rocznika 2010 wybrała się do Czerwonaka na mecz kontrolny z Błękitnymi Owińska. Spotkanie obfitowało w sporo ofensywnych akcji ze strony obu zespołów. Ostatecznie, mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Rywalizację zakończyły rzuty karne.

W sobotę drużyna żaków młodszych rozegrała grę kontrolną z Wartą II Poznań. Mimo trudnych warunków pogodowych nasi podopieczni zaprezentowali się z dobrej strony. Spotkanie zostało podzielone na 5 części i trwało łącznie 70 minut, więc gry było naprawdę sporo. Od początku gra była bardzo wyrównana, a oba zespoły stwarzały sobie sytuacje bramkowe. W końcowej fazie spotkania, skuteczniejsi okazali się gospodarze, co przełożyło się na wynik 9:5. Drużyna Koziołka miała szanse na powiększenie swojego dorobku strzeleckiego, ale tego dnia nie potrafiliśmy zamienić ich na bramki. Należy jednak pochwalić nasz zespół za zaangażowanie oraz sporo ciekawych i składnych akcji.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen