W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Duże wyzwanie czeka w najbliższych dniach zawodników rocznika 2004. Podopieczni trenera Pawła wezmą udział w międzynarodowym turnieju we Włocławku. Przez cztery dni na dwóch boiskach rywalizować w formacie 11-osobowym będzie 18 zespołów.

Trampkarze Starsi pierwsze mecze rozegrają w czwartek późnym popołudniem, najpierw zmierzą się z SMS-em Łódź, a później z rumuńskim AKS Braszow. Dzień później czekają nas trzy 40-minutowe spotkania - z Elaną Toruń, MOSP Białystok i Górnikiem Kłodawa. Ostatnie grupowe mecze rozegramy w sobotę, zaczniemy od pojedynków z ukraińskim Lokomotivem Kijów i gospodarzami turnieju - Liderem Włocławek, a na koniec zmierzymy się z Lechią Tomaszów. Rywalizację zakończymy w niedzielę, kiedy zagramy z przedstawicielem drugiej grupy o miejsce w klasyfikacji końcowej.

Dla naszej drużyny jest to kolejny etap przygotowań do wiosennej rywalizacji w lidze wojewódzkiej oraz dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na tle bardzo wymagających przeciwników, z którymi na co dzień się nie spotykamy. Cztery dni spędzone wspólnie to też dobry moment na analizę naszych ostatnich meczów i dokładne omówienie tych elementów gry, które ostatnio poprawiliśmy, jak i tych, nad którymi ciągle musimy pracować. Poza tym to świetna okazja na zbudowanie dobrej atmosfery w drużynie. To wydarzenie, które z pewnością zostanie długo w pamięci zawodników.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen