W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już jutro, na zaproszenie zaprzyjaźnionej akademii FC Spartans Edinburgh, do stolicy Szkocji polecą zawodnicy Klubu Sportowego Koziołek Poznań rocznika 2009. Podopiecznych trenera Łukasza czeka sporo atrakcji. To z pewnością będzie niezapomniany weekend.

Samolot linii Ryanair zabierze nas w piątek po południu z Poznania do Edynburga, gdzie wieczorem zostaniemy zakwaterowani w dobrze nam znanym Ratho Pilton Retreat. W sobotę rano zagramy mecz z zespołem klubu Premierlague, czyli Hearts FC, a po południu dopingować będziemy Hibernian FC w meczu Pucharu Szkocji przeciwko Celticowi Glasgow. Mamy nadzieję na sporo emocji. Na tym etapie rozgrywek odbywa się tylko jeden mecz w każdej parze. Żaden z tych zespołów nie będzie chciał pożegnać się z rozgrywkami.

Niedziela to także sporo piłki. Rano będziemy mieć okazję rywalizować na Ainsley Park w małym turnieju piłkarskim, a po południu zwiedzimy centrum miasta, gdzie z pewnością znajdziemy czas na porcję tradycyjnej ryby z frytkami. Do Poznania wrócimy w poniedziałek przed południem.

Z klubem FC Spartans Edinburgh łączy nas kilka lat współpracy. Wielokrotnie byliśmy gośćmi w Szkocji. Kilka też razy szkockie zespoły przebywały w Poznaniu. Mamy nadzieję, że takich okazji będzie jeszcze wiele.

Naszym zawodnikom życzymy wspaniałego weekendu. Mamy nadzieję, że będzie to fantastyczna przygoda. Takie wycieczki są z pewnością nagrodą za lata treningów. Powodzenia!Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen