W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Bardzo dobrze zaprezentował się zespół rocznika 2009 KS Koziołek Poznań, który w minioną niedzielę wygrał halowy turniej piłkarski organizowany przez Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska. W imprezie udział wzięły zespoły UKS Śrem, SKS Unia Swarzędz, KKS Kotwica Kórnik, AP Wielkopolska Komorniki, LPFA Swarzędz oraz dwie drużyny gospodarzy. Zagraliśmy systemem ligowym, każdy z każdym.

Rozgrywki rozpoczęliśmy od zwycięstwa z gospodarzami turnieju. W kolejnych meczach udało nam się pokonać UKS Śrem, drugi zespół gospodarzy oraz Kotwicę Kórnik. Jedyną porażkę tego dnia odnieśliśmy z Unią Swarzędz. Przeciwnik wykorzystał dwa nasze błędy podczas otwarcia gry, nam udało się trafić do bramki przeciwnika tylko raz. Na szczęście ostatnie dwa mecze z LPFA Swarzędz i Wielkopolską Komorniki wygraliśmy i ostatecznie zajęliśmy pierwsze miejsce! Druga lokata przypadła zespołowi UKS Śrem, trzecia Unii Swarzędz.

Cztery gole w turnieju strzelił Filip Wieczorek, po trzy trafienia zanotowali Gabriel Kanikowski, Oliwier Bromberek oraz Antoni Małecki, po dwa Stanisław Ulatowski i Adam Bartłomiejczak. Raz do bramki przeciwnika trafił Emilian Schubert. Najlepszym bramkarzem imprezy wybrany został Marsell Szymczak. Filip Wieczorek, wspólnie z trzema innymi zawodnikami, strzelił najwięcej bramek w turnieju. Wszystkim chłopcom należą się duże brawa za świetną postawę w tej imprezie! Gratulacje!

Turniej halowy w Środzie Wielkopolskiej - galeria zdjęć (fot. F Kanikowski)


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen