W niedzielne popołudnie kolejne mecze sparingowe rozegrały obie ekipy trampkarzy. Oba nasze zespoły zmierzyły się z Polonią Środa Wielkopolska.

KS Koziołek Poznań 2004 - KS Polonia Środa Wielkopolska - galeria zdjęć

Jako pierwsze na boisku MOS walczyły drużyny rocznika 2004 - rywalizujące w rozgrywkach ligowych w lidze wojewódzkiej, choć w dwóch różnych grupach. Pierwsza połowa była bardzo zacięta. Goście byli częściej przy piłce, jednak liczba okazji bramkowych była podobna i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. Po przerwie nasi zawodnicy radzili sobie lepiej i stworzyli sporo szans bramkowych, z których pięć wykorzystali, tracąc jednego gola. Mecz zakończył się zatem naszym zwycięstwem 6:2, a gole strzelili Jan Jernaś, Bartosz Grabarczyk (2), Mikołaj Muszyński, Aleksander Bentkowski i Mikołaj Frąckowiak.

KS Koziołek Poznań 2005 - KS Polonia Środa Wielkopolska - galeria zdjęć

Mniej szczęścia do warunków pogodowych miały zespoły rocznika 2005. Na boisku przybyło bowiem kilka centymetrów śniegu, co w pewnym stopniu utrudniało rozgrywanie płynnych akcji. Mimo wszystko nie brakowało goli - mecz zakończył się zwycięstwem Koziołka 8:3. Dorobkiem bramkowym podzielili się Maksymilian Chomicz (2), Kuba Reynolds (2), Igor Kuśnierczyk (2), Jakub Andrzejewski i Jakub Pawlak.

W najbliższych tygodniach nasze zespoły czekają kolejne mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami. Zespół Trampkarzy Starszych w lutym zagra jeszcze na wyjazdach z SPN Szamotuły i Progresem Gorzów Wielkopolski, a na początku lutego wybierze się do Szczecina na sparingi z Chemikiem Police i Arkonią Szczecin oraz na międzynarodowy turniej do Włocławka. Trampkarze Młodsi zagrają natomiast w Gnieźnie z Mieszkiem, w Gorzowie z Progresem, w Szamotułach z SPN i na początku marca z Chemikiem Police i Arkonią Szczecin.