W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2009 wziął udział w miniony weekend w dwóch turniejach halowych.

W sobotę drużyna rywalizowała w rozgrywkach organizowanych przez nasz klub. W imprezie, która odbyła się w hali Akwen w Czerwonaku, walczyło osiem drużyn - SV Rot-Weiss Viktoria Mitte, TMS Suchary Suchy Las, SKS Unia Swarzędz, GKS Rokita Rokietnica, Piłkarska Akademia Aktywnych, SL Salos Poznań oraz dwie ekipy gospodarzy.

Wyniki z pierwszej rundy rozgrywek nie pozwoliły nam awansować do czołowej czwórki. Jeden z naszych zespołów był bardzo blisko osiągnięcia tego celu, ale w trzecim grupowym meczu potrzebne było zwycięstwo z drużyną z Niemiec. Po pełnym emocji spotkaniu przegraliśmy 1:3.

W drugiej rundzie oba nasze zespoły zmierzyły się z Unią Swarzędz oraz Salosem Poznań. Wyniki były już korzystniejsze, ale naszych zawodników stać z pewnością na lepszą grę. Rozgrywki w Lidze Mistrzów wygrał zespół TMS Suchary Suchy Las.

Natomiast w niedzielę nasza drużyna wzięła udział w turnieju piłkarskim organizowanym w Pępowie. Rywalizowało osiem drużyn - KKS Lech Poznań, KS Koziołek Poznań, SF Gniezno, KS Polonia Środa Wielkopolska, Śląsk Wrocław, Chrobry Głogów oraz dwie ekipy gospodarzy, czyli Ka4 resPect.

Rozgrywki rozpoczęliśmy od meczu z gospodarzami. Mimo naszego prowadzenia, po golu Antoniego Małeckiego, spotkanie zakończyło się porażką 1:3. W drugim meczu zmierzyliśmy się ze Śląskiem Wrocław. W tym, jaki i ostatnim grupowym meczu ze Szkołą Futbolu Gniezno, nie udało nam się zdobyć punktów. W półfinale Ligi Europy zagraliśmy z Polonią Środa Wielkopolska. Jeden gol strzelony przez Gabriela Kanikowskiego nie wystarczył jednak do odniesienia sukcesu. W ostatnim meczu, z drużyną Chrobry Głogów, szybko objęliśmy prowadzenie po golu Aleksandra Hejny. Czyste konto zachował Marsell Szymczak i mecz zakończył się naszym zwycięstwem.

Turnieje halowe - galeria zdjęć (fot. F Kanikowski)

Chłopcy intensywnie trenują, w najbliższych tygodniach rozegrają też kilka sparingów, wezmą udział turnieju w Środzie Wielkopolskiej, a w marcu udadzą się do Szkocji i Czech. Za miesiąc czeka nas również turniej organizowany przez KS Koziołek Poznań na obiekcie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Na dwóch boiskach zagra 14 zespołów. Liczymy na udany występ naszych drużyn!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen