W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W niedzielę dobiegły końca tegoroczne ferie zimowe. W pierwszym tygodniu był to dla naszych zespołów czas odpoczynku, w drugim - intensywnej pracy.

Zawodnicy roczników 2009, 2010, 2011, 2012 i 2013 uczestniczyli w półkoloniach. Od poniedziałku do piątku każdy dzień zaczynali treningiem w sali na ulicy Św. Michała. Nasi najmłodsi pracowali głównie nad doskonaleniem elementów technicznych, ale mieli także sporo okazji, by pokazać swoje umiejętności podczas gry. Każdego dnia czekały na nich również zajęcia dodatkowe - zmagania na ściance wspinaczkowej, wizyta w kinie, na pływalni czy lodowisku. Liczymy, że intensywny tydzień sprawił naszym zawodnikom sporo frajdy.

W tym samym czasie na boisku MOS i orliku trenowali zawodnicy roczników 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 i 2008. Mimo dość niskiej temperatury, nasze zespoły zrealizowały swoje plany treningowe. Każde zajęcia były bardzo intensywne i z pewnością przyniosą pozytywne efekty w najbliższym czasie. Trenerzy przeprowadzili także analizę jesiennych występów swoich drużyn podczas kilku odpraw taktycznych. Warto dodać, że każda z ekip miała możliwość, by dwukrotnie uczestniczyć w zajęciach integracyjnych. Odwiedziliśmy między innymi kino i pływalnię oraz zagraliśmy w laserowy paintball.

Ostatniego dnia ferii część zespołów rozegrała również pierwsze styczniowe mecze kontrolne. Przed nami dalsze przygotowania do rundy jesiennej - dużo pracy, ale i ciekawych sportowych wyzwań.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen