W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Ferie zimowe 2019 zaczęły się tydzień temu. W najbliższy poniedziałek, po kilku dniach odpoczynku, nasi zawodnicy wrócą do zajęć. Starsze drużyny wezmą udział w obozie dochodzeniowym, młodsze czekają półkolonie.

Zawodnicy sześciu najstarszych grup wiekowych, od orlika starszego do juniora młodszego, spotykać się będą przez cały tydzień przed południem, by wziąć udział w treningach na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego lub - w przypadku rocznika 2008 - Ośrodka Przywodnego Rataje. Dwukrotnie po tych zajęciach zorganizujemy dla uczestników atrakcje dodatkowe - między innymi kino, pływalnię, kręgielnię. Szczegóły tych wyjść pojawiać się będą na bieżąco w komunikatach.

Obóz dochodzeniowy zakończą niedzielne sparingi. Drużyna rocznika 2003 zagra z GKS Rokita Rokietnica, 2004 i 2006 z UKS Orlik Poznań, 2005 z KSS Kotwica Kórnik, a 2007 ze Szkołą Futbolu Luboń. Wszystkie mecze będą miały miejsce na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Liczmy na dobrą postawę naszych drużyn.

W tym samym okresie, w hali Prywatnej Szkoły Podstawowej Gaudium et Studium, odbywać się będą półkolonie rocznika 2009, 2010, 2011, 2012 i młodszych. Dzień zaczynać będziemy o godzinie 9.00 treningiem w hali. Później czekać będą nas inne atrakcje. Zaczynamy wizytą na ściance wspinaczkowej w Blok Haus. W kolejnych dniach odwiedzimy między innymi pływalnię, Bramę Poznania i kino.

Obóz dochodzeniowy jest dla każdego z trenerów i zespołów ważnym elementem przygotowań do rundy wiosennej. Liczymy na sprzyjającą aurę i dobre warunki na boiskach. Jesteśmy także pewni, że najmłodszych adeptów piłki nożnej w naszym klubie czeka tydzień pełen pozytywnych wrażeń.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen