W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W niedzielę swój pierwszy tegoroczny turniej piłkarski rozegrali nasi zawodnicy rocznika 2007. Zmagania w hali Akwen w Czerwonaku były ciekawym urozmaiceniem treningów na boisku.

Nasz klub reprezentowały dwie ekipy, które miały okazję zmierzyć się z zespołami PSS Junior Koziegłowy, Red Box Suchy Las, AP Błękitni Owińska, TPS Winogrady, GKS Rokita Rokietnica i UKS Orlik Poznań. W pierwszej fazie rywalizacja toczyła się systemem gry każdy z każdym w dwóch grupach o awans do Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Poziom turnieju od samego początku był bardzo wyrównany - odzwierciedlały to wyniki, które zazwyczaj kończyły się remisem lub jednobramkową wygraną. Naszym drużynom nie udało się awansować do Ligi Mistrzów, ale obie ekipy zobaczyliśmy w Lidze Europy, w której wygrał jeden z zespołów Koziołka. Ligę Mistrzów wygrała drużyna Orlika Poznań.

Zawodnikom należą się brawa za zaangażowanie - widać u nich jakość, jednak są też z pewnością elementy, nad którymi musimy popracować. Dziękujemy również wszystkim rodzicom za przybycie i kibicowanie. Kolejne halowe emocje już na początku lutego.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen