W minioną sobotę zespół rocznika 2010 zagrał w Koziołek Cup 2019. W hali Akwen w Czerwonaku zameldowaliśmy się podzieleni na dwa zespoły, Żółty i Czarny.

W turnieju udział wzięło w sumie 8 zespołów. Nasze drużyny trafiły do osobnych grup. Poziom turnieju okazał się być bardzo wyrównany, przez co trudno było przewidzieć wynik każdego meczu. W fazie grupowej zespół Żółty zajął ostatecznie 3. miejsce co dawało nam grę w Lidze Europy podczas fazy finałowej, natomiast zespół Czarny zajął miejsce drugie, co dało nam awans do Ligi Mistrzów.

Faza finałowa turnieju przyniosła sporo emocji. Zespół Żółty po zaciętej walce zajął drugie miejsce w Lidze Europy, natomiast zespół Czarny czwarte w Lidze Mistrzów. Co ciekawe zespół Czarny jako jedyny tego dnia potrafił strzelić gole zwycięzcom turnieju, zespołowi MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie, i jako jedyni potrafiliśmy im "urwać punkty" remisując mecz 2:2.

Zawodnicy zasłużyli na ogromne brawa za zaangażowanie i walkę podczas turnieju, w którym nie brakowało emocji, pięknych bramek i radości. Bezcenne jest również doświadczenie, które nasi zawodnicy zbierają z każdym rozegranym meczem czy turniejem. Z przyjemnością możemy oglądać postępy jakie stopniowo czynimy. Oby tak dalej!