W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2009 wziął w minioną niedzielę udział w turnieju piłkarskim organizowanym przez nasz klub. W imprezie, która odbyła się w hali Akwen w Czerwonaku, rywalizowało osiem drużyn - SV Rot-Weiss Viktoria Mitte, PSS Junior Koziegłowy, KS 1920 Mosina, KSS Kotwica Kórnik, SL Salos Poznań, Piłkarska Akademia Aktywnych oraz dwie ekipy gospodarzy.

Wyniki z pierwszej rundy rozgrywek nie pozwoliły nam awansować do czołowej czwórki. Jeden z naszych zespołów był bardzo blisko osiągnięcia tego celu, ale w trzecim grupowym meczu potrzebny był remis z drużyną z Niemiec. Po pełnym emocji spotkaniu przegraliśmy minimalnie 0:1.

W drugiej rundzie oba nasze zespoły zmierzyły się z Piłkarską Akademią Aktywnych oraz PSS Junior Koziegłowy. Wyniki były już dużo lepsze. Każdy z zespołów zdobył po 6 punktów i zajęliśmy dwa czołowe miejsca. Cieszy, że wszyscy zawodnicy do ostatnich sekund walczyli o korzystne rezultaty. Bramki zdobyte przez Szymona Krzyżaniaka i Mateusza Piotrowskiego na sekundy przed końcem meczów dały nam nie tylko punkty, ale ogromną radość.

Rozgrywki w Lidze Mistrzów wygrała KS 1920 Mosina. Za miesiąc czeka nas podobna impreza, w której ponownie zagrają goście z Niemiec oraz TMS Suchary Suchy Las, SKS Unia Swarzędz, GKS Rokita Rokietnica, Piłkarska Akademia Aktywnych, SL Salos Poznań. Będzie się działo!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen