W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2011 ma za sobą zmagania w rundzie jesiennej. Od początku sierpnia nasi zawodnicy i zawodniczki mieli możliwość zapoznania z nowym trenerem, którym został Michał Bigaj. Pierwsze tygodnie współpracy przebiegły pomyślnie, co pozwalało z optymizmem patrzeć w przyszłość.

W tym sezonie drużyna Żaków Młodszych zadebiutowała w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Było to bardzo cenne doświadczenie dla naszych podopiecznych, którzy rywalizowali w 4 turniejach z zespołami UKS Talent I Poznań, Victorią Wysogotowo oraz LPFA Bułgarska Poznań, rozgrywając w sumie 12 meczów.

Każdy z turniejów nauczył zawodników oraz trenera nowych rzeczy. Już same okoliczności rozgrywek, obecność sędziego, duża publiczność były motywujące dla naszego zespołu, który radził sobie naprawdę nieźle. Wynik będzie zawsze ważny dla młodych adeptów piłki nożnej, jednak największą satysfakcją dla trenera był postęp wykonany przez każdego z zawodników na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Przede wszystkim cieszy odwaga przy podejmowaniu działań na boisku przez zawodników oraz wyciąganie wniosków z różnych sytuacji. Oczywiście mamy jeszcze wiele do poprawy, ale na tym etapie szkolenia najważniejsze są dobra zabawa, chęci i pasja do trenowania, a tych składowych sukcesu z pewnością nie brakuje naszym podopiecznym.

Przed nami turnieje zimowe, gry kontrolne, półkolonie w drugim tygodniu ferii, a więc czas, w którym podczas treningów i gier na hali będziemy doskonalić swoją sprawność ogólną oraz umiejętności piłkarskie.

Trener Michał ma nadzieję, iż najbliższe miesiące będą równie efektywne, jak poprzednie i nasz zespół będzie funkcjonował jeszcze lepiej. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy wspierali zespół poprzez różnego rodzaju inicjatywy.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen