W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2010 ma za sobą rundę jesienną drugiego sezonu w kategorii żaków. Po raz kolejny nasi zawodnicy rywalizowali w rozgrywkach WZPN systemem turniejowym, ale mieli również okazję zadebiutować w Marathon Lidze Mistrzów Koziołka, gdzie regularnie mogli szlifować swoje umiejętności.

Poprzedni sezon był dla naszego zespołu pierwszym lidze WZPN, gdzie mecze rozgrywane są w formacie 5x5. Bogatsi o te doświadczenia rozpoczęliśmy nowy sezon z nowymi nadziejami. Od września pracę z zespołem rozpoczął trener Marcin Kotowski, którego zadaniem było przygotować zespół na nadchodzące wyzwania. Służyć temu miały nie tylko wspólne treningi, ale również rozgrywane gry kontrolne.

Rozgrywki ligowe przyniosły sporo emocji. W naszej grupie mierzyliśmy się bowiem z zespołami Poznańskiej 13, Lidera Swarzędz, Polonii Poznań oraz Stopera Poznań. Już od pierwszego turnieju nasi zawodnicy pokazywali na boisku spore umiejętności. Z każdym kolejnym meczem nasz zespół się rozwijał, a rywalizacja stawała się bardziej zacięta. Ostatecznie zajęliśmy w naszej grupie II miejsce, co uważamy za duży sukces drużyny, tym bardziej, że strata do miejsca pierwszego była naprawdę niewielka. W rozgrywkach Ligi WZPN nie brakowało emocji od pierwszego do ostatniego rozegranego meczu!

Jeszcze większe pole do popisu mieliśmy w Marathon Lidze Mistrzów Koziołka, gdzie swoje mecze rozgrywały dwa nasze zespoły, żółty i czarny. Sobotnie poranki dostarczały nie mniejszych emocji niż wcześniej wspomniane turnieje. Z każdym kolejnym spotkaniem nasi zawodnicy nabierali pewności siebie, dzięki czemu mogli na boisku prezentować wszystkie swoje zalety. Ostatecznie zespół czarny zajął IV miejsce w Lidze Mistrzów, natomiast zespół żółty III miejsce w Lidze Europy.

Rundę jesienną kończymy z dorobkiem wielu nowych, piłkarskich doświadczeń. Nasi zawodnicy z pewnością zasługują na słowa uznania za trud i zaangażowanie wkładane w codzienne treningi oraz za bardzo dobrą, sportową postawę we wszystkich rozgrywkach. Zarówno trener, jak i zawodnicy mogą być z siebie dumni z powodu udanej rundy jesiennej.

Przed nami okres zimowy, który musimy przepracować solidnie podczas treningów na hali. Będziemy pracować przede wszystkim nad doskonaleniem umiejętności indywidualnych, jak zwody czy drybling w grach 1x1. Przed nami również okres turniejów zimowych, których z pewnością rozegramy sporo. Nie zabraknie również meczów kontrolnych oraz zajęć ogólnorozwojowych w ośrodku CityZen. Bardzo ciekawie zapowiadają się również piłkarskie półkolonie podczas drugiego tygodnia ferii zimowych. Będzie się działo!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen