W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zespół rocznika 2010 ma za sobą rundę jesienną drugiego sezonu w kategorii żaków. Po raz kolejny nasi zawodnicy rywalizowali w rozgrywkach WZPN systemem turniejowym, ale mieli również okazję zadebiutować w Marathon Lidze Mistrzów Koziołka, gdzie regularnie mogli szlifować swoje umiejętności.

Poprzedni sezon był dla naszego zespołu pierwszym lidze WZPN, gdzie mecze rozgrywane są w formacie 5x5. Bogatsi o te doświadczenia rozpoczęliśmy nowy sezon z nowymi nadziejami. Od września pracę z zespołem rozpoczął trener Marcin Kotowski, którego zadaniem było przygotować zespół na nadchodzące wyzwania. Służyć temu miały nie tylko wspólne treningi, ale również rozgrywane gry kontrolne.

Rozgrywki ligowe przyniosły sporo emocji. W naszej grupie mierzyliśmy się bowiem z zespołami Poznańskiej 13, Lidera Swarzędz, Polonii Poznań oraz Stopera Poznań. Już od pierwszego turnieju nasi zawodnicy pokazywali na boisku spore umiejętności. Z każdym kolejnym meczem nasz zespół się rozwijał, a rywalizacja stawała się bardziej zacięta. Ostatecznie zajęliśmy w naszej grupie II miejsce, co uważamy za duży sukces drużyny, tym bardziej, że strata do miejsca pierwszego była naprawdę niewielka. W rozgrywkach Ligi WZPN nie brakowało emocji od pierwszego do ostatniego rozegranego meczu!

Jeszcze większe pole do popisu mieliśmy w Marathon Lidze Mistrzów Koziołka, gdzie swoje mecze rozgrywały dwa nasze zespoły, żółty i czarny. Sobotnie poranki dostarczały nie mniejszych emocji niż wcześniej wspomniane turnieje. Z każdym kolejnym spotkaniem nasi zawodnicy nabierali pewności siebie, dzięki czemu mogli na boisku prezentować wszystkie swoje zalety. Ostatecznie zespół czarny zajął IV miejsce w Lidze Mistrzów, natomiast zespół żółty III miejsce w Lidze Europy.

Rundę jesienną kończymy z dorobkiem wielu nowych, piłkarskich doświadczeń. Nasi zawodnicy z pewnością zasługują na słowa uznania za trud i zaangażowanie wkładane w codzienne treningi oraz za bardzo dobrą, sportową postawę we wszystkich rozgrywkach. Zarówno trener, jak i zawodnicy mogą być z siebie dumni z powodu udanej rundy jesiennej.

Przed nami okres zimowy, który musimy przepracować solidnie podczas treningów na hali. Będziemy pracować przede wszystkim nad doskonaleniem umiejętności indywidualnych, jak zwody czy drybling w grach 1x1. Przed nami również okres turniejów zimowych, których z pewnością rozegramy sporo. Nie zabraknie również meczów kontrolnych oraz zajęć ogólnorozwojowych w ośrodku CityZen. Bardzo ciekawie zapowiadają się również piłkarskie półkolonie podczas drugiego tygodnia ferii zimowych. Będzie się działo!


Jedenastka Zimy



Nabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat Koziołek



Kluby Partnerskie


Centrum Medyczne Diagnosis



CityZen