W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zakończyła się jesienna rywalizacja w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Podsumowanie ligowych zmagań rozpoczynamy od Juniorów Młodszych.

Na początku sierpnia, na kilka dni przed rozpoczęciem obozu w Wągrowcu, rozegraliśmy grę kontrolną z drużyną UKS Talent Warszawa. Nowe miejsce zgrupowania przypadło do gustu naszym zawodnikom oraz trenerom. Dobre warunki treningowe, zakwaterowanie oraz bliskość jeziora pozwalały na efektywną pracę, a także regenerację. Po rozegraniu kilku gier kontrolnych, przystąpiliśmy do zmagań ligowych.

Rozpoczęliśmy od remisu z Wartą Śrem. Był to mecz, w którym zagraliśmy wyraźnie poniżej swoich możliwości. Następnie na własnym boisku musieliśmy uznać wyższość Lechii Kostrzyn. Natomiast w Luboniu rozegraliśmy najlepsze spotkanie rundy, biorąc pod uwagę przebieg całego meczu. Zdobyliśmy 3 punkty na bardzo trudnym terenie. W kolejnym spotkaniu naszym rywalem była Wełna Rogoźno. Po kardynalnych błędach straciliśmy 3 bramki w niecały kwadrans. Mimo niezłej drugiej połowy, nie udało nam się odrobić strat. W dwóch następnych meczach, z Concordem Murowana Goślina oraz Sucharami Suchy Las, zdobyliśmy 6 punktów. W trzech ostatnich meczach (w tym jednym zaległym) nie udało nam się osiągnąć korzystnego rezultatu. W każdym z tych spotkań mieliśmy jednak dobre lub bardzo dobre momenty. Niestety to nie wystarczyło.

Za każdym razem krytykę zaczynamy od siebie, od naszej gry. Niestety, szczególnie w ostatnich meczach rundy, czynniki niezależne od nas miały wpływ na losy meczów. Jednak w niczym nas to nie usprawiedliwia. W kilku spotkaniach to nasz zespół popełnił zbyt dużo błędów, za co przyszło nam zapłacić stratą punktów.

Trener oraz zespół są z pewnością rozczarowani wynikami tej rundy. Należy zauważyć, iż liga jest bardzo wyrównana. Nawet spotkania, w których straciliśmy punkty pokazały, iż możemy rywalizować z każdym zespołem. Musimy jednak wystrzegać się prostych, niewymuszonych błędów. Na tym poziomie, przeciwnik ich nie wybacza. Jest to cenna lekcja, którą będziemy chcieli jak najlepiej odrobić. Przed nami tygodnie treningów, gier kontrolnych, zajęć dodatkowych. Naszym celem jest powrót na właściwą ścieżkę i podążanie nią do końca sezonu.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen