W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Już dzisiaj nasze zespoły kategorii orlika młodszego i trampkarza starszego czekają specjalne treningi. Podczas zajęć o godzinie 17.30 i 19.00, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego obecny będzie Trener Koordynator Wielopolskiego Związku Piłki Nożnej Marcin Drajer oraz siedmiu uczestników kursu UEFA B, którzy poprowadzą te zajęcia, jako swoje egzaminy praktyczne.

W każdym kursie UEFA B udział bierze kilkudziesięciu uczestników, dzielonych na tak zwane mikrogrupy, które później spotykają się w wielkopolskich klubach. Jedną taką mikrogrupę udało się zaprosić do KS Koziołek Poznań. Zajęcia orlika młodszego poprowadzą trenerzy Michał Wojciechowski, Jarosław Ciesielski oraz Mateusz Truszyński. Za trening trampkarza starszego odpowiedzialni będą Marek Witoszyński, Konrad Kowalski oraz Łukasz Bigus. W tym samym czasie odbywać się będą treningi bramkarskie, które poprowadzi Tomasz Nowaczyk.

Zawodnikom przypominamy o konieczności punktualnego stawienia się na obiekcie, sprzęcie klubowym oraz garderobie odpowiedniej do pogody. Do zobaczenia na boisku!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen