W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Oba zespoły Żaków mają za sobą bardzo udane występy w turniejach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Poniżej relacje trenerów.W minioną sobotę rocznik 2010 rozegrał kolejny turniej żaków w ramach rozgrywek WZPN. Tym razem gospodarzem turnieju był zespół Polonii Poznań.

Pierwszy mecz tego dnia rozegraliśmy z liderem naszej grupy, Poznańską 13. Spotkanie, zwłaszcza w pierwszej połowie było popisem ofensywnej gry obu zespołów. Ostatecznie to my okazaliśmy się skuteczniejsi, wygrywając 3:2. Drugie spotkanie graliśmy ze Stoperem Poznań. W tym meczu nasza skuteczność nie była już tak wysoka i wygraliśmy nieznacznie 1:0. Kolejne spotkanie rozegraliśmy z Liderem Swarzędz. Pojedynek ten był bardzo wyrównany i zakończył się podziałem punktów przy rzadko spotykanym w tej kategorii wiekowej wyniku 0:0. Na zakończenie turnieju zagraliśmy mecz z gospodarzami. Po bardzo ofensywnej grze wygrywamy 4:0.

Z każdym turniejem nasz zespół prezentuje się coraz lepiej. Cieszy fakt, że oprócz ofensywnej gry staramy się również grać odpowiedzialnie w defensywie, a na boisku tworzymy naprawdę zgraną drużynę. Brawo!Natomiast w niedzielę do rywalizacji przystąpił zespół Żaków Młodszych, dla których była to trzecia okazja do rywalizacji w ramach rozgrywek WZPN.

Zawodnicy Koziołka wykazali się dużym zaangażowaniem i ambicją podczas wszystkich meczów. Można zauważyć, iż każde zdobywane doświadczenie jest dla naszej drużyny bardzo cenne. Tego dnia, zespół Koziołka trzykrotnie osiągnął rezultat remisowy. Jednak wynik nie jest oczywiście najważniejszy w tej kategorii wiekowej. Dzięki systematycznym treningom nasi zawodnicy cały czas podnoszą swoje umiejętności. Cieszy też fakt, iż potrafią to zaprezentować podczas rywalizacji z innymi zespołami, a największą nagrodą dla naszych zawodników jest radość, którą czerpią podczas gry w piłkę nożną.

Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen