W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W miniony weekend nasze drużyny Żaków zagrały w turniejach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Poniżej krótkie relacje trenerów.W minioną niedzielę zawodnicy rocznika 2010 zainaugurowali rozgrywki ligi WZPN w sezonie 2018/2019. Pierwszy turniej w ramach tych rozgrywek odbył się na boisku przy al. Armii Poznań, a jego gospodarzem był zespół Poznańskiej 13.

Pierwszy mecz tego dnia to rywalizacja z Liderem Swarzędz. Spotkanie było bardzo wyrównane. Nasz zespół prowadził do przerwy 1:0, ale w drugiej połowie brakowało nam skuteczności, natomiast nasi przeciwnicy strzelili nam 3 bramki. Ostatecznie ulegliśmy Liderowi 3:1 mimo dobrej gry. Drugie spotkanie rozegraliśmy z zespołem Polonii Poznań. To spotkanie to popis strzelecki naszego zespołu, który zanotował zwycięstwo 13:0. Kolejny mecz zagraliśmy z gospodarzem turnieju, drużyną Poznańskiej 13. Spotkanie to było bardzo wyrównane z wieloma okazjami do zdobycia bramki z obu stron. Jednak to nam udało się znaleźć drogę do bramki przeciwnika i ostatecznie wygrywamy trudny mecz 1:0. Ostatnie spotkanie tego dnia zagraliśmy z zespołem Stopera Poznań. Nasz zespół i tym razem okazał się skuteczniejszy od przeciwników. Mecz skończył się naszym zwycięstwem 4:0.

Pierwszy turniej okazał się być dla nas bardzo udany. Najbardziej jednak cieszy gra zespołu i postęp jaki czynimy z każdym kolejnym treningiem. Zawodnicy rozumieją się ze sobą na boisku coraz lepiej, dzięki czemu możemy być świadkami bardziej efektownych i efektywnych akcji, zarówno w ofensywnych, jak i defensywnych działaniach zespołu. Oby tak dalej!W sobotę, 22 września, nasz zespół wziął udział w drugim turnieju Żaków Młodszych.

Mimo trudnych warunków atmosferycznych, wszystkie drużyny wykazały się dużym zaangażowaniem. Ponownie rywalizowaliśmy z LPFA Bułgarska Poznań, Victorią Wysogotowo oraz Talentem I Poznań. W każdym meczu mieliśmy momenty, które dały odpowiedź, jakie elementy gry są naszymi atutami oraz nad czym musimy jeszcze popracować. Były to kolejne, cenne doświadczenia dla naszych podopiecznych, które będą motywacją do dalszej pracy podczas treningów.

Przed nami jeszcze dwa turnieje tej jesieni, w których będziemy chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Turniej Żaków Młodszych - 22 września 2018 - galeria zdjęćJedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen