W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami trzecia seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Junior Młodszy B2: 16 września, 16.00 | KS Koziołek Poznań - KKS Lechia Kostrzyn

Zespół trenera Michała w swoim drugim ligowym pojedynku podejmie Lechię Kostrzyn. Wiosenny mecz obu ekip dostarczył dużo emocji i zakończył się remisem 3:3. Liczymy jednak, że tym razem górą będą gospodarze.

Trampkarz Starszy C1: 16 września, 14.00 | KS Koziołek Poznań - KKS Lech Poznań

Po pięciu ligowych kolejkach Lechici wyprzedzają nasz zespół o 3 punkty. Mimo że zapowiada się dla nas trudna przeprawa, to dobre wyniki osiągnięte w poprzednich kolejkach z pewnością dają nadzieję na niespodziankę.

Trampkarz Młodszy C2: 16 września, 10.00 | AP Błękitni Owińska - KS Koziołek Poznań

Dwa domowe zwycięstwa i pozycja lidera tabeli rozbudziły nadzieje trampkarzy młodszych na kolejne zwycięstwa. Tym razem czeka nas jednak walka na trudnym terenie w Owińskach, a Błękitni z pewnością będą chcieli przerwać naszą dobrą passę.

Młodzik Starszy D1: 15 września, 11.00 | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Koziołek Poznań

Ciekawe wyzwanie czeka młodzików starszych, którzy w Tarnowie będą starali się urwać punkty gospodarzom. Liczymy, że słabszy mecz sprzed tygodnia był tylko wypadkiem przy pracy.

Młodzik Młodszy D2: 15 września, 10.00 | TMS Suchary Suchy Las - KS Koziołek Poznań

Podopieczni trenera Szymona mają na razie w swoim dorobku zwycięstwo i porażkę. Zrobią jednak wszystko, by w Suchym Lesie powalczyć o drugi komplet punktów.

Orlik Starszy E1: 15 września, 11.30 | KS Koziołek Poznań - KS Strzeszyn

Pierwszy mecz w roli gospodarza zagrają zawodnicy trenera Roberta. Po stracie punktów w poprzedniej kolejce, w sobotę z pewnością powalczą o zwycięstwo.

Orlik Młodszy E2: 15 września, 9.00 | KS Mosina - KS Koziołek Poznań

Po dwóch wysokich zwycięstwach tym razem podopieczni trenera Łukasza wybiorą się do Mosiny. Zapowiada się zacięte spotkanie, bo oba zespoły są do tej pory niepokonane.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen