W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Przed nami druga seria meczów w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Trampkarz Starszy C1: 8 września, 13.00 | KS Polonia Leszno - KS Koziołek Poznań

Zespół trenera Pawła wybierze się do Leszna. Obie drużyny przed tygodniem wygrały swoje mecze i będą chciały utrzymać dobrą passę. Liczymy, że z trudnego terenu uda się wywieźć punkty.

Trampkarz Młodszy C2: 9 września, 17.00 | KS Koziołek Poznań - TMS Suchary Suchy Las

Oba zespoły rywalizowały ze sobą już w poprzednim sezonie, wygrywając po jednym meczu. Gwarantuje to spore emocje. Mamy jednak nadzieję, że pewność siebie i duże zaangażowanie, jakie chłopcy pokazali w I kolejce pozwoli nam na zdobycie drugiego kompletu punktów.

Młodzik Starszy D1: 8 września, 12.00 | KS Koziołek Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Zakończony remisem 4:4 mecz Młodzików Starszych w Śremie przyniósł spore emocje. Jednak pozostawił też pewien niedosyt, bo była szansa na zdobycie kompletu punktów. Czy w sobotę ten cel uda się osiągnąć?

Młodzik Młodszy D2: 8 września, 16.00 | KS Koziołek Poznań - UKS Śrem

W poprzedni weekend obu zespołom nie udało się wygrać swoich spotkań. Tym razem z pewnością zrobią wszystko, aby było inaczej. Liczymy, że skuteczniejsi okażą się jednak podopieczni trenera Szymona.

Orlik Starszy E1: 8 września, 12.00 | LPFA Bułgarska - KS Koziołek Poznań

Drugi z rzędu mecz na Bułgarskiej czeka zawodników rocznika 2008. Przed tygodniem wysoko pokonali rywali z Piątkowa. Czy tym razem także będą wracać w podobnych nastrojach?

Orlik Młodszy E2: 8 września, 18.30 | KS Koziołek Poznań - KS Grom Plewiska

Podopieczni trenera Łukasza dobrze rozpoczęli zmagania ligowe, pokonując MKS Przemysław w derbowym pojedynku. W sobotę będą rywalizować z drużyną z Plewisk i z pewnością marzą o podobnym wyniku.

Żak Młodszy F2: 9 września, 9.00 | Turniej WZPN

Ligowy debiut czeka drużynę rocznika 2011. Zespół trenera Michała w niedzielny poranek będzie rywalizował z Victorią Wysogotowo, LPFA Bułgarska i Talentem Poznań.

Powodzenia!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen