W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Drużyna Żaków Młodszych w sezonie 2017/18 zadebiutowała w rozgrywkach ligowych WZPN. Nasz zespół pierwszą część sezonu spędził pod opieką trenera Macieja Zmudzińskiego, a od okresu zimowego nowym trenerem został Hubert Pilarski.

Jesienne miesiące to przede wszystkim zbieranie nowych doświadczeń w rywalizacji ligowej, zapoznanie się z nowymi zasadami rozgrywek i bardziej usystematyzowanym sposobem gry. Te doświadczenia drużyna Koziołka starała się wykorzystać w rundzie wiosennej pod okiem trenera Hubertem, który skupił się nad doskonaleniem indywidualnych umiejętności, jak prowadzenie piłki czy gra 1 na 1. Nadal pracowaliśmy także nad małymi grami zadaniowymi - 2 na 2, 3 na 3 i grami w przewadze. Oprócz tego nauczyliśmy się podstawowego otwarcia gry i numeracji pozycji.

W pierwszym sezonie ligowym wyniki były mniej istotne. Chcieliśmy podczas każdego treningu, meczu czy turnieju pracować nad konkretnymi aspektami. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli ci zawodnicy, którzy trenowali najbardziej systematycznie i z bardzo dużym zaangażowaniem - ta grupa zrobiła największe postępy. Ten postęp jest dla nich z pewnością najważniejszą nagrodą.

Od początku kolejnego sezonu będziemy pracować nad poprawą umiejętności technicznych, grą 1 na 1, rozwijaniem odwagi i kreatywności, nauką zwodów. Będziemy też oczywiście pamiętali, aby podczas treningów i meczów nasi zawodnicy mieli jak najwięcej radości z gry. To powinno zaprezentować postępami i jeszcze lepszymi wynikami.Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen